Servis mobilních telefonů

Podařilo se Vám na telefonu rozbít LCD displej nebo dotykové sklíčko? Nefunguje nabíjecí konektor, reproduktor, zvonek nebo mikrofon? Nemějte strach a doneste nám ho k opravě. Provádíme veškerý servis a odblokace mobilních telefonů v Ostravě u renomovaných značek např. Acer, Asus, Alcatel, Aligator, Apple, Blackberry, CPA, Cube, Cubot, Doogee, Gigabite, Goclever, GSmart, Honor, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Meizu, Microsoft, MyPhone, Nokia, One Plus One, Prestigio, Samsung, Sony, Sony Ericsson, THL, LTLM, Xiaomi, Zopo, ZTE a spousty dalších.

Pro Vaše krásné oči se budeme snažit opravit vše co se porouchalo v mobilním telefonu.

Dokážeme opravit:

- prasklý LCD displej
- prasklé dotykové sklíčko
- nefunkční nebo zlomený nabíjecí konektor
- nefunkční reproduktor nebo buzzer
- nefunkční klávesy
- prasklý kryt telefonu
- vestavěné baterie 
- odstranění gesta
- odstranění zapomenutého Gmailu

Zapomněli jste zamykací gesto nebo kód k telefonu a nevíte si rady? Odblokujeme gesto Vašeho smartphonu s operačním systémem Google Android. Ve většině případů na počkání. Provádíme přehrání firmware a software mobilních telefonů. U většíny telefonů dokážeme provést downgrade nebo upgrade verze operačních systému Google Android a Apple iOS. Nezapomínáme ani na telefony dovezené z Číny, u kterých jste přišli o český jazyk nebo tam vůbec nebyl předisntalován. Češtinu Vám nahrajeme do telefonů s operačním systémem Google Android.

Dokážeme překopírovat Vaše kontakty, fotografie, videa a sms zprávy z jednoho mobilního telefonu do druhého.
Tyto data zálohujeme také na sim kartu, paměťovou kartu a CD. Naše kouzelná krabička podporuje 95% všech mobilních telefonu na světě. Překopírování Vaších drahocenných kontaktů bude stát pouze 200,-. Službu provádíme na počkání a s úsměvem. 

Jako jedni z mála v České republice provádíme u mobilních telefonů značky Samsung opravy prasklých dotykových skel pouze opravou sklíčka s použitím starého LCD displeje. To znamená, že v konečném důsledku budete mít opravený telefon u kterého jsme zachovali Váš LCD displej a vyměnili pouze přední dotykové sklo. Vy ušetříte spoustu peněz oproti výměně celého dílu dotykového sklíčka s LCD displejem.

Poškozený nebo zablokovaný mobilní telefon můžete donést osobně na naší prodejnu:

MůjMobilníTelefon.cz
Horní 1457/59
Ostrava­-Hrabůvka
700 30

1.patro nad lekárnou DR.MAX
(objekt prodejen Hlubina) 

Po-Pá: 9:00 - 11:30 13:00 - 17:00
So-Ne: Zavřeno

telefon: +420 722 959 959
www.mujmobilnitelefon.cz
email: info@mujmobilnitelefon.cz